Holandské sušené kozí mléko – (mléko pro alergiky)

Kozí mléko je ideální : Jako výživná přírodní strava pro všechny, kteří jsou citliví, nebo mají alergii na kravské mléko, které jim způsobuje průjem, nadýmání, ekzémy nebo astma.

Pro svou výbornou stravitelnost je kozí mléko ideální stravou pro děti, lidi se zažívacími poruchami a pro rekonvalescenty. Kozí mléko je výživná alternativa pro ty, kdo mají problémy s trávením kravského mléka.

Jeho stravitelnost je přisuzována jiné stavbě kaseinu než je tomu u mléka kravského. Zejména pro děti, které mají problémy se stravitelností kravského mléka je kozí mléko jemnější přírodní alternativou. Jeho složení při konzumaci pomáhá chránit organismus před škodlivými vlivy životního prostředí i celou řadou civilizačních chorob. Kozí mléko je rovněž výborný zdroj biologického vápníku, kterého obsahuje o více než 13 % více než mléko kravské. Pití kozího mléka má pozitivní vliv na metabolismus minerálů, rekonvalescenci při chudokrevnosti z nedostatku železa a nedostatku minerálů v kostech. Chceme-li udělat něco pro zlepšení své kondice, udržení mladosti našich buněk a zvýšení obranyschopnosti organismu, pak by jsme měli v pravidelných časových intervalech provádět 4-6 týdenní kůru kozím mlékem v denní dávce alespoň půl litru tohoto plnotučného mléka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *