Olej ze žraločích jater – (omega 3)

Posiluje imunitní systém, zvyšuje celkovou obranyschopnost organismu. Obsahuje squalamin, který je svým účinkem srovnatelný s běžnými antibiotiky.

Olej ze žraločích jater konzumují severští rybáři již více než 1000 let. Je používán i jako součást hojivých mastí na špatně léčitelné rány. Před více než 40 lety se lékařské týmy začaly seriozně zabývat účinky žraločího oleje na lidský organismus a tento výzkum pro velmi povzbudivé výsledky pokračuje i nyní. Bylo dokázáno, že olej ze žraločích jater obsahuje alkylglyceroly, nenasycené mastné kyseliny (EPA a DHA), squalamin a vitaminy A, E, D.

Squalamin obsažený ve žraločích játrech je svým účinkem srovnatelný se stávajícími antibiotiky. Vitaminy obsažené ve oleji ze žraločích jater podporují funkci imunitního systému a zvyšují odolnost organismu např. proti nachlazení. Alkylglyceroly pak podporují imunitní systém a mají rovněž protiradiační účinky. Urychlují hojení ran a působí protizánětlivě. Kyseliny EPA a DHA zase působí preventivně proti vzniku arteriosklerozy. Olej ze žraločích jater se podílí se na zlepšení krevního oběhu, obnově tkání, zpomaluje stárnutí a zlepšuje celkovou fyzickou kondici. Jako přírodní látka může posilovat imunitní systém a zvyšuje tak celkovou obranyschopnost organismu.

Používá se:

*při oslabené imunitě a častých chorobách z nachlazení

*při arterioskleróze a kardiovaskulárních obtížích

*pro snížení radiačních účinků (vhodné pro pracující s počítači)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *