Yucca – (přírodní čistička)

Detoxikační (očistná) kůra zbavuje organismus škodlivých látek, odbourání a vyplavení usazenin, snížení hladiny cholesterolu.

Na začátku vědeckého zkoumání této rostliny byla skutečnost, že kmeny pouštních indiánů používají Yuccu k léčení prakticky všech chorob. Tito lidé se přitom dožívají výrazně vyššího věku než okolní populace, které Yuccu nepoužívaly.
Při biochemické analýze bylo zjištěno, že Yucca obsahuje vysoké množství saponinů, které se v medicíně z mnoha důvodů příliš nepoužívají. Saponiny v Yucce jsou však poněkud jiného charakteru. Asi 40% z nich jsou terpenové ve vodě nerozpustné, ostatní tzv. stearanové jsou ve vodě rozpustné. Tyto saponiny mají vysokou čistící schopnost a působí tak v organismu jako přírodní čistící prostředek.

Stearanové saponiny se vážou ve střevě s cholesterolem, se kterým tvoří nerozpustnou sloučeninu, která se ze střeva nevstřebává. Tím se podílí na snížení hladiny cholesterolu v krevní plasmě. Terpenové saponiny se vstřebávají do krevního oběhu a dostávají se do celého těla. Oba typy však mají stejnou vlastnost. Odstraňují z těla všechny patologické usazeniny. Vzhledem k tomu, že Yucca vyjma cholesterolu s ničím v organismu nereaguje, je možné ji i použít v kombinaci s jinými specifickými potravními doplňky.

Proces očisty organismu začíná v trávicím traktu, pokračuje krevním oběhem, kde se postupně snižuje hladina cholesterolu a tuků. Zvyšuje filtrační plochu ledvin a rovněž působí na odstranění ledvinových usazenin. Yucca působí i ve žlučových cestách a samotném žlučníku. Při infekci působí proti jejímu rozvoji.

Yucca je specifický potravní doplněk, který se zcela ojedinělým způsobem může podílet na zkvalitnění dalšího života zejména středních a starších generací. Je třeba vzít v úvahu tu skutečnost, že Yucca není lék, ale přírodní specifický potravní doplněk, který působí v očistném procesu různě dlouho, podle stupně jeho zanesení.

Prakticky to znamená, že pokud někdo nesprávnou životosprávou a dlouholetými stresy „vyrobil“ ve svém organismu žlučníkové kameny, ledvinové kameny a poškození jater, může očekávat, že k požadované regeneraci dojde v časovém horizontu 2-3 let. Používání Yuccy, tedy saponinů k očistě našeho těla je nesmírně pohodlná, jednoduchá a univerzální prevence, která dokáže velmi zkvalitnit další život a o to především jde.

Indikace:

1) vhodná jako detoxikační (očistná) kůra – zbavuje organismus škodlivých látek
2) pročišťuje střevní trakt i cévní řečiště, působí zlepšené vstřebávání a trávení živin, vhodná u chorob zažívacího traktu
3) snižuje hladinu cholesterolu v krvi, cholesterol vychytává přímo ve střevě a vyloučí ho stolicí z těla
4) působí proti vzniku arteriosklerózy
5) snižuje krevní tlak
6) snižuje hladinu cukru v krvi – vhodná u diabetu
7) odstraňuje z těla usazeniny např. soli kyseliny močové – vhodná u léčení dny
8) zmírňuje záněty kloubů, i revmatické, působí proti bolesti u postižení páteřních plotének (vertebrogenní alg. syndrom)
9) působí proti vzniku metastáz – u onkolog. onemocnění vhodný doplněk léčby

One Response to Yucca – (přírodní čistička)

  1. Bona napsal:

    Prosím sdělte mi jaké další přídavné látky vaše yucca obsahuje.
    Děkuji narwová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *