Ginkgo Biloba – (studené ruce, slabý sluch)

Preventivní doplněk stravy proti náhlým mozkovým příhodám, infarktu myokardu, při migréně, závratích, poruchách motorických funkcí, při šelestu v uších.

Standardizovaný extrakt z listů Ginkga zlepšuje prokrvení mozku i ostatních tkání těla. Pomáhá zlepšovat paměť i schopnost soustředění. Zvyšuje dodávku okysličené krve do periferních částí těla a tak se podílí na jejich prokrvení (syndrom studených rukou a nohou). Pomáhá zajišťovat vydatnější přísun výživných látek i odplavení škodlivin.

K výrobě extraktu z ginkgo biloba se sbírají velké dvoulaločné listy. Flavonoglykosidy, terpenolaktony, ginkgolidy A, B a C a bilobalidy obsažené v listech mají ve svém spektru účinků blahodárný vliv na arterie, kapiláry a vény hlavně v mozku a dolních končetinách.

Ginkgo biloba příznivě ovlivňuje paměť a svou antioxidační aktivitou před volnými radikály zpomaluje rozvoj změn souvisejících se stárnutím. Je vynikajícím preventivním prostředkem proti náhlým příhodám mozkovým, ale také proti infarktu myokardu.

Indikace:

1) při migréně, závratích a poruchách motorických funkcí
2) při šelestu (zvonění) v uších
3) při poruchách periferního prokrvení
4) při snížení intelektuální kapacity a ztrátě paměti
5) při nedoslýchavosti
6) k antiedémovému účinku

 

 

One Response to Ginkgo Biloba – (studené ruce, slabý sluch)

  1. katarina napsal:

    dobrý deň,po vysadení kapsul gingo biloby sa vykytli vedlajšie účinky a to trasenie kúk ako abstinenčné príznaky. a problémy studených rúk pretrváva naďalej.chcela by som vás poprosiť či neexistuje nejaká nahrada tohto produktu alebo iná metoda na prekrvenie rúk a noh, ďakujem

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *