Yucca – detoxikační kůra

Detoxikace organismu je celková očista těla od nahromaděných jedovatých látek (toxinů). Tyto látky jsou různého původu od mikroorganismů, parazitů až po látky chemické podstaty. Dostávají se do organismu jedince vdechováním, přijímáním potravy, nadužíváním léků, stykem s kontaminovanými předměty apod. Je takřka nemožné se jim vyhnout, je však možné se jich průběžně zbavovat pravidelnou očistou.

Co jsou to toxiny a kde se v organismu berou?

Toxiny jsou jedovaté látky, které jsou produkovány nahromaděnými mikroorganismy a chemickými látkami v těle. Z toho vyplývá, že člověk, který má v těle nahromaděné toxické látky, je vpodstatě uvnitř svého těla otráven (intoxikován). Lidé každodenně přichází do styku se spoustou takových látek, a při běžných činnostech jako je dýchání, jídlo, práce i zábavapřijímají tyto neviditelné škůdce do svého organismu. Stále se zvyšující znečištění přírody tomu napomáhá. V normálním případě je člověk schopen žít v určité symbióze s některými mikroorganismy, jejich přebytek eliminovat a vylučovat z těla přirozenou cestou ven. Pokud se však přemnoží, je zaděláno na problém.

Proces očisty organismu začíná v trávicím traktu, pokračuje krevním oběhem, kde se postupně snižuje hladina cholesterolu a tuků. Zvyšuje filtrační plochu ledvin a rovněž působí na odstranění ledvinových usazenin. Yucca působí i ve žlučových cestách a samotném žlučníku. Při infekci působí proti jejímu rozvoji.

Yucca je specifický potravní doplněk, který se zcela ojedinělým způsobem může podílet na zkvalitnění dalšího života zejména středních a starších generací. Je třeba vzít v úvahu tu skutečnost, že Yucca není lék, ale přírodní specifický potravní doplněk, který působí v očistném procesu různě dlouho, podle stupně jeho zanesení.

Prakticky to znamená, že pokud někdo nesprávnou životosprávou a dlouholetými stresy „vyrobil“ ve svém organismu žlučníkové kameny, ledvinové kameny a poškození jater, může očekávat, že k požadované regeneraci dojde v časovém horizontu 2-3 let. Používání Yuccy, tedy saponinů k očistě našeho těla je nesmírně pohodlná, jednoduchá a univerzální prevence, která dokáže velmi zkvalitnit další život a o to především jde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *