Videolaryngoskop usnadní práci anesteziologům

Lékaři Nemocnice Šumperk mají k dispozici nový videolaryngoskop. Přístroj pomáhá odborníkům bezpečně zajistit průchodnost dýchacích cest pacientů během operací. Díky špičkové technologii přístroj nejenže usnadňuje práci anesteziologům, ale pomáhá zabezpečit dýchání pacientů i v těch nejobtížnějších případech.

Nový přístroj dokáže přesně zobrazit komplikované anatomické poměry vstupu do dýchacích cest. „Díky speciální titanové lžíci s patentovaným tvarem a vyspělé optice zvyšuje nový videolaryngoskop výrazně pravděpodobnost úspěšné a bezpečné intubace pacienta,“ řekl primář ARO Nemocnice Šumperk Josef Čikl.

Přesná vizualizace, kterou přístroj nabízí, pomáhá lékařům bezpečně vložit kanyly do dýchacích cest i při těch nejobtížnějších operacích.

Nemocnice Šumperk se snaží trvale investovat do svého rozvoje. Nemocnice například nedávno zahájila stavbu nového pavilonu s pracovištěm magnetické rezonance, zrekonstruovala plicní oddělení, zakoupila nové rentgenové přístroje, takzvaná C-ramena anebo ve spolupráci s Městem Šumperk otevřela nové oddělení se sociálními lůžky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *