Léčba tmou v pyramidě

Pobyt ve tmě je stará léčebná metoda, která se už před staletími využívala v tibetských klášterech. Tehdy se ale nevědělo, co vlastně a jak pomáhá. Pobyt ve tmě stimuluje tvorbu hormonu melatoninu, který má protinádorové účinky a zvyšuje celkovou imunitu. Vědecké experimenty prokázaly, že vyšší hladina tohoto hormonu ovlivňuje kardiovaskulární systém a zlepšuje metabolismus. Proto se pobyt ve tmě využívá při nadváze, poruchách příjmu potravy a při cukrovce.

Velký význam je doba pobytu ve tmě, protože organismus musí dostat určitý čas, aby se přizpůsobil a vybudil své skryté síly. Pro tuto terapii vznikla pyramida v Novosedlech u České Krumlova, která využívá účinku zmenšených, ale poměrově stejných rozměrů skutečných pyramid, jež generují léčivé vibrace.

Pobyt v pyramidě ještě navíc umocňuje léčebné účinky díky pozitivním vibracím, jež se tvoří v těchto pyramidových stavbách. Jde o spojení léčebného účinky tmy a pyramidy. Pobyt v pyramidě beze světla je pro organismus obrovská změna. Člověk cítí ztrátu jednoho smyslu – zraku, ale nově se probouzejí další smysly, které okamžitě ovlivňují zpětně celý organismus.

Pobyt v pyramidě a jeho vliv na naše zdraví je někdy zahalen tajemstvím. Ale už ve starověku se vědělo, že duše a tělo spolu souvisí. Dnes říkáme, že bez psychického zdraví nelze udržet zdraví celého těla. Pobyt v pyramidě výrazně změní naše duševní pochody, naše mysl se uklidní, cítíme, že se odplavuje civilizační stres a jakoby do nás proudila životodárná síla. Zvláštní energie, která se kumuluje v pyramidálních stavbách, je obdivuhodná. I lidé, kteří tomu nevěřili, pociťují i po dni stráveném v pyramidě, novou vitalitu a příliv pozitivní energie. Pobyt v pyramidě a pobyt ve tmě jsou nové terapeutické metody, které ukazují nové trendy alternativní medicíny.

Aby mohla pyramida správně fungovat, musí být splněno několik základních podmínek. Musí mít přesný tvar, musí být ve vodorovné poloze a orientována přesně severojižním směrem, tedy ve směru siločár magnetického pole Země. Za těchto podmínek se pyramida chová jako tvarový zářič a je schopna ve svém středu akumulovat energii, která umožňuje léčení a rychlejší regeneraci organizmu.

Pyramidového efektu je možné využívat i v mnoha dalších oblastech, například při skladování potravin – vydrží v pyramidě déle čerstvé, sušení bylinek – uchovají si více účinných látek a především zlepšování kvality vody.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *