Do pavilonu za 160 milionů se stěhují první ambulance

Nemocnice Šumperk dokončuje stavbu nového moderního pavilonu R za více než 160 miliónů korun. S finalizací výstavby souvisí i přesun některých ambulancí, které se do nového pavilonu natrvalo přemístí. Pacienti zde již najdou například porodnickou, gynekologickou a dětskou ambulanci, které byly dosud v pavilonu A. Nový pavilon otevře také lékárnu.

Kromě změny místa se na provozu ambulancí nic nemění. Ordinační hodiny i telefonní kontakty na ambulance zůstávají nezměněny.  „Vzhledem k tomu, že jde o nepřehlédnutelnou stavbu, věřím, že pacienti potřebné ambulance snadno najdou. S orientací by jim měly pomoci i nové navigační tabule,“ řekl správce nemocnice Martin Pelnář. Ještě tento měsíc se do pavilonu R přesune diabetologická a kardiologická ambulance.

Nemocnice Šumperk začala s výstavbou nového pavilonu v březnu loňského roku a už v lednu zde otevřela zcela nové pracoviště magnetické rezonance. Nový pavilon má celkem tři podlaží a s ostatními lůžkovými pavilony je propojen koridorem. Kromě magnetické rezonance se v pavilonu otevře také zmodernizované mamografické pracoviště.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *