Maca – přírodní „Peruánská viagra“

Dnešní uspěchaná doba nám příliš nepomáhá a propadáme se do velkoměstských životních pravidel. Zvyšuje se zatížení životním prostředím, stresem, pracovními problémy i následně problémy partnerskými. První důsledky? – ztráta optimismu, špatná nálada, u mužů mizící erekce a u obou pohlaví dokonce nechuť k sexu.

Před pár lety se u nás objevil přípravek pod názvem Maca. Jedná se o rostlinu maca (odborně Lepidium meyenii), která roste přírodním způsobem pouze na jednom místě na světě – ve vyšších oblastech peruánských And.

Maca je v Peru uctívána již více než 2000 roků jako zázračná bylina.

Působí proti sexuální impotenci mužů, frigiditě žen a neplodnosti. Stimujule jak mozkové centrum tak reprodukční orgány prostřednictvím normalizace hormonální hladiny. Napomáhá řešit krizi středního věku a manželský syndrom v sexuální oblasti. Zvyšuje libido a výrazně podporuje erekci. Pro svoje účinky je nazývána „Peruánskou viagrou“.

Maca je vhodná pro muže i ženy a pro všechny věkové kategorie. Dnes je maca známá jako peruánský žen-šen.

Legenda praví, že bojovníci Inků jedli macu před bojovou výpravou pro dosáhnutí síly a vytrvalosti. Španělští dobyvatelé jí poté nazývali „sexuální rostlinou Inků“. Ženy v Jižní Americe již celá tisíciletí používají Macu na podporu výdrže, předcházení únavě a na snižování účinků stresu na organismus. Jejím hlavním přínosem je harmonizace těla regulací hormonální a enzymatické aktivity a udržení vnitřní rovnováhy buněk.

Peruánské ženy začínají používat macu již od 3 let a zůstávají silné, plodné, produktivní a mají neuvěřitelnou výdrž až do pokročilého věku. Maca také zvyšuje ženské libido a na dosáhnutí nejlepších výsledků se má užívat denně.

Dávkování: preventivní dávka 2 kapsle denně. Při větším dávkování se efekt přípravku zvyšuje. Účinek se u většiny osob dostavuje za 7 až 14 dní a dlouhodobě přetrvává.

 

 

Vše pro Vaše zdraví …….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *